نسخه آزمایشی
سرس
روز دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از ۱۵ استاد نظریه پرداز در حوزه‌های علوم انسانی، معارف دینی و هنر تجلیل شد. سومین کنگره نظریه پردازی، نقد و مناظره صبح امروز با حضور سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد، حجت الاسلام خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد، آیت الله علی اکبر رشاد رئیس هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی و برخی از نظریه پرداز و اساتید حوزه علوم انسانی در دانشگاه آزاد تهران مرکز برگزار شد.
روز دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از ۱۵ استاد نظریه پرداز در حوزه‌های علوم انسانی، معارف دینی و هنر تجلیل شد.
سومین کنگره نظریه پردازی، نقد و مناظره صبح امروز با حضور سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد، حجت الاسلام خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد، آیت الله علی اکبر رشاد رئیس هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی و برخی از نظریه پرداز و اساتید حوزه علوم انسانی در دانشگاه آزاد تهران مرکز برگزار شد.

در این همایش ضمن بررسی چالش‌ها و راهکارهای حمایت از کرسی‌های آزاد اندیشی در حوزه علوم انسانی از ۱۵ استاد صاحب نظر در سه عرصه فوق تجلیل و قدردانی شد.
💠بر این اساس "دکتر محمد رضا پورجعفری " از دانشگاه تربیت مدرس، "مهندس عبدالحمید نقره کار" از دانشگاه علم و صنعت، "دکتر اصغر افتخاری" از دانشگاه امام صادق، "حجت الاسلام محمد علی رضایی اصفهانی" از دانشگاه جامعه المصطفی، "حجت الاسلام نجف لک زایی" از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به دلیل نظریه پردازی و "دکتر محمد باقر سعیدی روشن" از پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، "دکتر محمد حسن طالبی" از پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، "دکتر عبدالحمید واسطی" از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، "دکتر فتح الله نجار زادگان" از پردیس فارابی دانشگاه تهران، "دکتر عباس ظهیری" از انجمن اصول فقه و حوزه، "آیت الله ابوالقاسم علیدوست" از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به دلیل نوآوری و "دکتر مهدی عبدالهی" از مؤسسه حکمت و فلسفه، "دکتر سعید رحیمیان" از دانشگاه شیراز، "دکتر احمد جامی ده آبادی" از پردیس فارابی دانشگاه تهران و "دکتر خالد غفوری" از پژوهشگاه علوم و فرهنگی به دلیل سه نقد در سه حوزه علوم انسانی هنر و معارف دینی مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.
💠به گزارش ایسنا، ایجاد هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی نقد و مناظره بهمن ماه ۱۳۷۲ به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید و این هیئت فعالیت خود را هدف حمایت از گسترش کمی و کیفی برگزاری کرسی‌ها در حوزه علوم انسانی وهنر و معارف و بحث آزاد اندیشی در راستایی تشکیل جنبش ملی نقد و نظریه پردازی در ایران راه اندازی شد.
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 47

آدرس: قم - چهارراه شهدا - ابتدای خیابان معلم   مرکزهمکاری های علمی و بین الملل
تلفن: 371160 - 025  داخلی 1352
ایمیل: danaee@isca.ac.ir
 

مرکز همكاری های علمی و بین المللی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با هدف گسترش همكاری و جلب مشارکت مجامع علمی پژوهشی داخلی و خارجی و همچنین افزايش اعتبار علمی پژوهشگاه، از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد.
مرکز همكاری های علمی و بین المللی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با هدف گسترش همكاری و جلب مشارکت مجامع علمی پژوهشی داخلی و خارجی و همچنین افزايش اعتبار علمی پژوهشگاه، از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد.
نقشه
ایتا
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

اداره همکاری های علمی و بین الملل
مجری سایت : شرکت سیگما