نسخه آزمایشی
مرکز ثقل معنویت
پژوهشکده اخلاق و معنویت کرسی ترویجی برگزار می کند؛ مرکز ثقل معنویت اسلامی و مستندات قرآنی آن پژوهشکده اخلاق و معنویت با همکاری قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی دفتر تبلیغات، کرسی ترویجی برگزار می‌کند. متن خبر    پژوهشکده اخلاق و معنویت با همکاری قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی دفتر تبلیغات اسلامی، روز چهارشنبه 21 دی 1401 ذیل دومین همایش ملی معنویت‌های نوظهور و معنویت اسلامی، کرسی ترویجی با عنوان «مرکز ثقل معنویت اسلامی و مستندات قرآنی آن» را برگزار خواهد کرد.
در این جلسه که از ساعت 10 الی 12 به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود، دکتر محمدمسعود سعیدی؛ عضو هیئت علمی پژوهشکده اسلام تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، به ارائۀ بحث در این موضوع خواهد پرداخت و آقایان: حجت‌الاسلام دکتر محمدمهدی گرجیان و دکتر احمد شاکرنژاد، به عنوان ناقد حضور خواهند داشت.
دبیر علمی این کرسی علمی، آقای حسین مرادی است؛ این جلسه در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، واقع در پردیسان، دانشگاه باقرالعلوم (ع)، طبقه 2، تالار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به استفادۀ مجازی از مباحث این جلسه نیز می‌توانند با لینک dte.bz/ethicsconf در این نشست علمی مشارکت داشته باشند.

 
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 21

آدرس: قم - پردیسان - خیابان دانشگاه - پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی -  مرکزهمکاری های علمی و بین الملل
تلفن: 02535116870
ایمیل: danaee@isca.ac.ir
 

آثار غیرفارسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
آثار غیرفارسی پژوهشگاه  علوم و فرهنگ اسلامی 

 
ایتا
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

اداره همکاری های علمی و بین الملل
مجری سایت : شرکت سیگما