نسخه آزمایشی
جلال الدین عراقی
رئیس اداره بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قربانیان تروریست، تروریست های واقعی را می شناسند رئیس اداره بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در راستای تروریستی اعلام کردن سپاه از سوی پارلمان اروپا گفت: سپاه شجره طیبه ، ستون مستحکم نظام و از پرافتخارترین مجموعه های انقلاب اسلامی است. حجت الاسلام جلال عراقی اظهار داشت: اقدام اخیر پارلمان اروپا مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی، نشان از  عجز و ناتوانی دشمن در مواجهه با انقلاب اسلامی است. 
رئیس اداره بین الملل مرکز همکاری علمی و بین المللی پژوهشگاه با اشاره به سابقه درخشان سپاه پاسداران در جبهه جنگ تحمیلی، از بین بردن توطئه های داخلی، جنگ با تروریست های داعش و کمک رسانی به مردم در بلایای طبیعی، آن را ثمره پاک انقلاب، شجره طیبه، ستون مستحکم نظام و محبوب مردم ایران دانست که  افتخارات عظیمی در صحنه انقلاب اسلامی داشته است. 
عراقی همچنین تصریح کرد: غرب گسترش فرهنگ مقاومت و ایستادگی را مانع تحقق اهداف استعماری خود در جهان می داند، فلذا به خیال خام و باطل خود با این اقدام مذبوحانه، سعی در  جلوگیری از نفوذ معنوی انقلاب اسلامی دارد. از طرفی  قربانیان عملیات های تروریستی دشمن، خودشان تروریست های واقعی را می شناسند. 
وی در پایان بیان داشت: این اقدام غیردیپلماتیک نشان دهنده موثر بودن فعالیت های این نهاد انقلابی در داخل کشور و جهان است . 
 
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 20

آدرس: قم - پردیسان - خیابان دانشگاه - پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی -  مرکزهمکاری های علمی و بین الملل
تلفن: 02535116870
ایمیل: danaee@isca.ac.ir
 

آثار غیرفارسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
آثار غیرفارسی پژوهشگاه  علوم و فرهنگ اسلامی 

 
ایتا
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

اداره همکاری های علمی و بین الملل
مجری سایت : شرکت سیگما