نسخه آزمایشی

برگزاری 82 کرسی ترویجی و نشست علمی در سومین همایش علوم انسانی- اسلامی، پژوهش و فناوری

دبیر مجمع پژوهشگاه های علوم انسانی- اسلامی از برگزاری 82 کرسی ترویجی و نشست علمی در سومین همایش علوم انسانی- اسلامی، پژوهش و فناوری خبر داد.

به گزارش مرکز همکاری های علمی و بین الملل، حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی در مراسم افتتاحیه سومین همایش علوم انسانی- اسلامی، پژوهش و فناوری که به همت مجمع پژوهشگاه های علوم انسانی اسلامی برگزار شد، تصریح کرد: سومین همایش علوم انسانی-اسلامی، پژوهش و فناوری با محوریت مجمع پژوهشگاه های علوم انسانی- اسلامی و با همکاری مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش علوم قرآنی و علوم انسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه برگزار می شود. 
وی افزود: در این همایش، ده پژوهشگاه و نهاد همکار فعالیت دارند و گزارش آماری از وضعیت همایش، نشان دهنده حجم وسیعی از کرسی ها و نشست ها است که با مشارکت چند مجموعه در حال برگزاری است. معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: طبق گزارش آماری، پژوهشگاه علوم انسانی امام صادق(ع)، 2 نشست؛ پژوهشکده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد، 12 نشست علمی؛ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، 1 نشست؛ پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، 9 کرسی ترویجی و 5 نشست علمی؛ پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی وابسته به نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، 11 نشست علمی؛ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، 3 کرسی ترویجی و 4 نشست علمی در این همایش خواهند داشت.
وی اضافه کرد: پژوهشگاه قرآن و حدیث، 7 کرسی ترویجی و 7 نشست علمی؛ دبیرخانه انجمن های علمی حوزه، 10 نشست علمی؛ مرکز تحقیقات کامپیوتری اسلامی نور، 4 نشست علمی؛ سازمان مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی در علوم اسلامی و انسانی(سمت)، 7 نشست علمی در این همایش برگزار خواهند کرد.
حجت الاسلام والمسلمین لک زایی گفت: طبق این آمار 63 نشست علمی و 19 کرسی  ترویجی برگزار خواهد شد که در مجموع 82 کرسی ترویجی و نشست علمی به همراه افتتاحیه و اختتامیه خواهیم داشت.
وی با اشاره به برگزاری اختتامیه این همایش نیز در اول دی ماه خاطرنشان کرد: در افتتاحیه برخی از روسای پژوهشگاه ها و همکار صحبت داشته و در اختتامیه نیز، برخی دیگر از روسای مراکز، گزارشات خود را ارائه خواهند داد.
 
منبع:

تاریخ خبر: 1401/9/28 دوشنبه
تعداد بازدید کل: 23 تعداد بازدید امروز: 2
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 24

آدرس: قم - پردیسان - خیابان دانشگاه - پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی -  مرکزهمکاری های علمی و بین الملل
تلفن: 02535116870
ایمیل: danaee@isca.ac.ir
 

آثار غیرفارسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
آثار غیرفارسی پژوهشگاه  علوم و فرهنگ اسلامی 

 
ایتا
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

اداره همکاری های علمی و بین الملل
مجری سایت : شرکت سیگما