نسخه آزمایشی
قمی
در دیدار با رئیس بین الملل دفتر مقام معظم رهبری مطرح شد گسترش فعالیت‌های بین‌المللی پژوهشگاه به نهادهای خارج از کشور رؤسای اداره بین الملل مرکز همکاری های علمی و بین الملل، پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی و پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی روز شنبه 10 مهرماه با حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قمی معاون محترم بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری به دیدار و گفتگو نمودند. به گزارش اداره بین الملل مرکز همکاری های علمی و بین الملل در ابتدای این دیدار، هر یک از رؤسا، گزارشی از فعالیت-های بین المللی  مجموعه خود از جمله برگزاری همایش بین المللی نفس و بدن، برگزاری نشست های بین المللی و چاپ نشریات انگلیسی و عربی ارایه کردند.
در ادامه این نشست حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قمی معاون بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری، به ارتباط این دفتر با اندیشمندان کلام اسلامی در خارج از کشور اشاره کرد و خواستار معرفی آثار پژوهشگاه و پژوهشکده ها به این اندیشمندان شد و بر اهمیت استفاده از ظرفیت های موجود در رایزنی های فرهنگی در کشورهای مختلف تاکید نمود. 
 
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 5

آدرس: قم - پردیسان - خیابان دانشگاه - پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی -  مرکزهمکاری های علمی و بین الملل
تلفن: 02535116870
ایمیل: danaee@isca.ac.ir
 

ایتا
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

اداره همکاری های علمی و بین الملل
مجری سایت : شرکت سیگما