• مرکز همكاری های علمی و بین المللی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با هدف گسترش همكاری و جلب مشارکت مجامع علمی پژوهشی داخلی و خارجی و همچنین افزايش اعتبار علمی پژوهشگاه، از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد.
  • اخبار

گزارشی از: حضور رئیس مرکز همکاری های علمی و بین الملل و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی، رئیس اداره فناوری اطلاعات و کارشناس مسئول تشریفات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
در این دیدار صمیمی که در دفتر مدیر کل محترم دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار گردید، دکتر نیسی ضمن خوش آمدگویی به دکتر اسفندیار و هیأت همراه با اشاره به برخی مناسبت های راهبردی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری اظهار امیدواری کردند بتوان از ظرفیت های بالای پژوهشی موجود در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی استفاده نمود.
جلسه مشترک رئیس مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و هیأت همراه با مشاور فرهنگی قوه قضائیه و برخی از مدیران این نهاد.
در این نشست ابتدا آقای شفیعی سروستانی مشاور محترم معاون فرهنگی قوه قضائیه ضمن خوش آمدگویی به حاضران با اشاره به تفاهم نامه امضا شده بین پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و معاونت فرهنگی قوه قضائیه اظهار امیدواری کردند که در این جلسه به راه کارهایی برای عملیاتی کردن این تفاهم نامه برسیم.
امضاء تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی
تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر نجف لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود مرویان حسینی رئیس بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در پژوهشگاه در شهر مقدس قم به امضاء رسید..
برگزاری اولین جلسه کمسیون علوم سیاسی کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی 
کمیسیون علوم سیاسی کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی که به همت پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی و مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود، اولین جلسه خود را با موضوع برنامه¬ریزی جهت تأمین محتوای کنگره پنجم و نیز مقالات پیش¬نشست اساتید علوم سیاسی در اسفند¬ماه 1397 در محل دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار کرد.
در راستای برگزاری همایش بین المللی مدیران گروه های عربی دانشگاه های جهان
دیدار و گفتگوی مسئولان پژوهشگاه با مدیر گروه زبان عربی دانشگاه اصفهان و معاون محترم بین الملل دفتر مقام معظم رهبری
در راستای برگزاری همایش بین المللی مدیران گروه های عربی دانشگاه های جهان دکتر لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دکتر خاقانی مدیر گروه زبان عربی دانشگاه اصفهان و دبیر علمی همایش بین المللی مدیران گروه های عربی دانشگاه های جهان با حجت الاسلام و المسلمین دکتر محسن قمی معاون محترم بین الملل دفتر مقام معظم رهبری «مدظله العالی» به دیدار و گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

اداره همکاری های علمی و بین الملل
مجری سایت : شرکت سیگما