• اداره همکاری های علمی و پژوهشی، به منظور شناسایی، برنامه‌ریزی و برقراری ارتباط با شخصیت‌ها، گروه‌ها و مراکز پژوهشی، از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرد.
  • اخبار
  • کرسی های علمی
  • نشست ها
  • همایش ها
  • کارگاه های علمی
  • همکاری های علمی
  • امور بین الملل

نشست علمی ، با عنوان بررسی ابعاد فرهنگی و آموزشی سند 2030 به همراه بررسی متن سند توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انجمن سواد رسانه ای مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
نشست علمی ، با عنوان بررسی ابعاد فرهنگی و آموزشی سند 2030 به همراه بررسی متن سند توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انجمن سواد رسانه ای مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد. نشست علمی ، با عنوان بررسی ابعاد فرهنگی و آموزشی سند 2030 به همراه بررسی متن سند توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انجمن سواد رسانه ای مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی در تاریخ 31/3/96 (چهارشنبه) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلمی به آدرس: قم، ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سالن همایش برگزار شد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید پارسانیا(عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی) و دکتر سینا کلهر(مدیر کل مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش های مجلس) برگزار گردید مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
نشست علمی با عنوان سفر ترامپ به عربستان و پیامدهای منطقه ایی آن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی برگزار می گردد.
نشست علمی با عنوان سفر ترامپ به عربستان و پیامدهای منطقه ایی آن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی برگزار می گردد. نشست علمی با عنوان سفر ترامپ به عربستان و پیامدهای منطقه ایی آن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی در تاریخ 23/3/96 (سه شنبه) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلمی به آدرس: قم، ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، تالار امام مهدی(عج) برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی دکتر ماشاالله حیدرپور و دکتر ترابی و با دبیری دکتر علیرضا زهیری برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
نشست علمی ، با عنوان قرائت فرهنگی قرآن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی برگزار می گردد.
نشست علمی ، با عنوان قرائت فرهنگی قرآن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی برگزار می گردد. نشست علمی ، با عنوان قرائت فرهنگی قرآن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی در تاریخ 18/3/96 (پنجشنبه) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، تالار امام مهدی(عج) برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر علیرضا قائمی نیا به عنوان سخنران و حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب اله بابایی به عنوان دبیرعلمی برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
جلسه مشترک پروفسور مورتن رئیس موسسه حقوق بشردانشگاه لوند سوئد و همکارش دکتر هانس، در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛
جلسه مشترک پروفسور مورتن رئیس موسسه حقوق بشردانشگاه لوند سوئد و همکارش دکتر هانس، در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛ این دیدار روز چهارشنبه مورخ 3/3/96 با حضور هیات سوئدی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و جمعی از اعضای هیات علمی و مدیران مرتبط با حقوق بشر و همکاری های علمی و بین الملل برگزار شد. در ابتدا پروفسورمورتون کی رم با تبیین فعالیت های خود و موسسه و دانشگاه لوند در زمینه حقوق بشر دوستانه،به لزوم توجه علمی به مساله حقوق بشر دوستانه در ابعاد مختلف و زمینه های مختلف همکاری آموزشی پژوهشی اشاره نمود. وی اظهار داشت که ما به مساله حقوق بشر به صورت بینا رشته ای نگاه می کنیم و آمادگی پذیرش دانشجو و استاد جهت آموزش و تحقیق از ایران را داریم. حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر لک زایی ریاست محترم پژوهشگاه ضمن معرفی همکاران پژوهشگاه حاضر در جلسه ، به ظرفیت ها و توانمندی های پژوهشگاه در حوزه حقوق بشر دوستانه اشاره نمود و آمادگی پژوهشگاه را برای همکاری با دانشگاه لوند در برگزاری نشست های علمی مشترک ،ایجاد زمینه فرصت های مطالعاتی در دو طرف و همچنین تحقیق و نشر آثار علمی و
جلسه مشترک مسئولین مرکزاسلامی امام علی(ع) کشور سوئیس و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در تاریخ 2/3/96 برگزار گردید.
گزارش جلسه مشترک مسئولین مرکزاسلامی امام علی(ع) کشور سوئیس و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در راستای اجرائی نمودن تفاهم نامه منعقده شده فی مابین مرکزاسلامی امام علی(ع) و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، جلسه ای در روز دوشنبه 1/3/96 ساعت 30/9 در تالار:شیخ انصاری با حضورریاست محترم و برخی از مدیران پژوهشگاه و حجت الاسلام و المسلمین سید مقتدا حسینی ابهری رئیس فدراسیون شیعیان سوئیس و معاون مرکز دکترسید علی حسینی برگزار گردید در ابتدا معاون مرکز اسلامی امام علی(ع) به معرفی این مرکز پرداخت ایشان ابراز داشت: مرکز اسلامی سوئیس نخستین مرکز شیعیان درسوئیس است که بطور رسمی فعال می‌باشد. نام رسمی این مرکز، مرکز اسلامی و فرهنگی اهل بیت علیهم السلام سوئیس است و محل آن به نام مسجد امام علی علیه السلام نامیده می‌شود. این مرکز در شهرزوریخ قرار دارد و در سال ۱۹۹۸ میلادی به عنوان یک موسسه اسلامی و خیریه به شکل رسمی آغاز به کار نموده است. فعالیت‌های این مرکز شامل برگزاری ،نماز جماعت ،مناسبت‌های دینی(اعیاد ووفیات)، سمینارهای تخصصی و گفتگوهای ادیانی، دفاع از حقوق مسلمانان و...است. آنگاه رئیس مرکز امام علی (ع) ، از تلاشهای

کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی، با عنوان راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن برگزار می گردد.
کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی، با عنوان راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن برگزار می گردد. کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی، با عنوان راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در تاریخ 21/3/96 (یکشنبه) به آدرس: تهران، مصلی بزرگ امام خمینی(ره)، نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، بخش حوزوی برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسی عیسی زاده به عنوان ارائه دهنده، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدمهدی فیروزمهر به عنوان ناقد و با دبیری حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد سحرخوان برگزار می گردد. مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
کرسی ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی برگزار می گردد.
کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی برگزار می گردد. کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی با عنوان اثرگذاری فرق کلامی، طوائف و گروه های سیاسی در محتوا سازی آموزه های مهدویت، توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی در تاریخ 2/3/96 (سه شنبه)، در ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، تالار امام مهدی(عج) برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی ربانی(ارئه دهنده)، حجت الاسلام والمسلمین مهدی پیشوایی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی فرمانیان(ناقدان) و با دبیری آقای سیدحامد شاهرخی برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) برگزار می گردد.
کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) برگزار می گردد. کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی با عنوان نقد کتاب نگاهی بر تاریخ تفکر امامیه از آغاز تا کنون، توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) در تاریخ 18/2/96(دوشنبه)، در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شهر آفتاب، سرای اهل قلم برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی فرمانیان(مؤلف)، حجت الاسلام والمسلمین صفرعلی جبرئیلی(ناقد) و با دبیری حجت الاسلام والمسلمین مصطفی صادقی برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی برگزار می گردد.
کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی برگزار می گردد. کرسی¬ ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی با عنوان نقد و بررسی کتاب نوبختیان، توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی در تاریخ 13/2/96(چهارشنبه)، در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شهر آفتاب، سرای اهل قلم برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدعلی حسینی زاده (ارئه دهنده)، حجت الاسلام والمسلمین دکتر اکبر اقوام کرباسی(ناقد) و با دبیری آقای اصغر رمضانی برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند.
دومین پیش نشست اجلاسیه کرسی نظریه پردازی با عنوان عدل شبکه ای توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی برگزار می گردد.
دومین پیش نشست اجلاسیه کرسی نظریه پردازی با عنوان عدل شبکه ای توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی برگزار می گردد. دومین پیش نشست اجلاسیه کرسی نظریه پردازی با عنوان عدل شبکه ای توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی در تاریخ 14/2/96 (پنجشنبه)، در ابتدای خیابان معلم، مرکز همایش های غدیر، سالن کنفرانس برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین دکتر عبدالحمید واسطی (ارائه دهنده) (ارئه دهنده)، دکتر نجف لک زایی، دکتر غلامرضا بهروزی لک، آقای دکتر محمد حکمت نیا و آقای دکتر عادل پیغامی(ناقدان)، حجج اسلام دکتر احمد واعظی، دکتر ابوالفضل ساجدی و دکتر عبدالله نصری(داوران) و با دبیری دکتر مسعود معینی پور برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند.

نشست علمی ، با عنوان بررسی ابعاد فرهنگی و آموزشی سند 2030 به همراه بررسی متن سند توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انجمن سواد رسانه ای مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می گردد.
نشست علمی ، با عنوان بررسی ابعاد فرهنگی و آموزشی سند 2030 به همراه بررسی متن سند توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انجمن سواد رسانه ای مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می گردد. نشست علمی ، با عنوان بررسی ابعاد فرهنگی و آموزشی سند 2030 به همراه بررسی متن سند توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انجمن سواد رسانه ای مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی در تاریخ 31/3/96 (چهارشنبه) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلمی به آدرس: قم، ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، تالار امام مهدی(عج) برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید پارسانیا(عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی) و دکتر سینا کلهر(مدیر کل مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش های مجلس) برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
نشست علمی با عنوان سفر ترامپ به عربستان و پیامدهای منطقه ایی آن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی برگزار می گردد. نشست علمی با عنوان سفر ترامپ به عربستان و پیامدهای منطقه ایی آن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکد
نشست علمی با عنوان سفر ترامپ به عربستان و پیامدهای منطقه ایی آن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی برگزار می گردد. نشست علمی با عنوان سفر ترامپ به عربستان و پیامدهای منطقه ایی آن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی در تاریخ 23/3/96 (سه شنبه) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلمی به آدرس: قم، ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، تالار امام مهدی(عج) برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی دکتر ماشاالله حیدرپور و دکتر ترابی و با دبیری دکتر علیرضا زهیری برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی، با عنوان راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن برگزار می گردد.
کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی، با عنوان راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن برگزار می گردد. کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی، با عنوان راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در تاریخ 21/3/96 (یکشنبه) به آدرس: تهران، مصلی بزرگ امام خمینی(ره)، نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، بخش حوزوی برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسی عیسی زاده به عنوان ارائه دهنده، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدمهدی فیروزمهر به عنوان ناقد و با دبیری حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد سحرخوان برگزار می گردد. مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
نشست علمی ، با عنوان قرائت فرهنگی قرآن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی برگزار می گردد.
نشست علمی ، با عنوان قرائت فرهنگی قرآن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی برگزار می گردد. نشست علمی ، با عنوان قرائت فرهنگی قرآن توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی و مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی در تاریخ 18/3/96 (پنجشنبه) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، تالار امام مهدی(عج) برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر علیرضا قائمی نیا به عنوان سخنران و حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب اله بابایی به عنوان دبیرعلمی برگزار می گردد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی
اولین پیش نشست کنگره بین المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی(با تکیه بر اندیشه های علامه جوادی آملی) توسط پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، موسسه علوم وحیانی اِسراء و پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار می گردد.
اولین پیش نشست کنگره بین المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی(با تکیه بر اندیشه های علامه جوادی آملی) توسط پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، موسسه علوم وحیانی اِسراء و پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار می گردد. اولین پیش نشست کنگره بین المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی(با تکیه بر اندیشه های علامه جوادی آملی) توسط پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، موسسه علوم وحیانی اِسراء و پردیس فارابی دانشگاه تهران در تاریخ 20/2/96 (چهارشنبه) در ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سالن همایش برگزار می گردد. این جلسه با سخنرانی دکتر علیرضا صدرا، حج اسلام مرتضی جوادی آملی، دکتر نجف لکزایی، دکتر مهدی علیزاده و با دبیری دکتر محمد پزشگی برگزار می گردد. مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند. منبع خبر: اداره همکاری های علمی و پژوهشی

مراسم رونمایی از پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی برگزار شد
مراسم رونمایی از پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی برگزار شد مراسم رونمایی از پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در تاریخ 3/2/96 (یکشنبه)، در ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سالن همایش برگزار شد. این جلسه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدهادی یعقوب نژاد و دکتر مازیار زارع برگزار شد مدعوین این جلسه، طلاب، دانشجویان و اساتید هستند.
مراسم رونمایی از آثار جدید پژوهشکده فقه و حقوق توسط اداره همکاری های علمی و پژوهشی با همکاری پژوهشکده فقه و حقوق و اداره نشر برگزار شد
همایش گفت و گو و تمدن در اندیشه امام موسی صدر
همایش گفت و گو و تمدن در اندیشه امام موسی صدر توسط پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد سخنرانان:حجت الاسلام دکتر الویری، دکتر باغستانی و دکتر شریف لک زایی پنجشنبه 95/10/28 ساعت 10، ابتدای خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سالن همایش(طبقه چهارم)
با همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی همایش عدالت و اخلاق در مکتب اهل بیت(ع) با تاکید بر سیره و آموزه های امام رضا(ع) توسط دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.
هم اندیشی تخصصی مطالعات قرآن و تمدن با همکاری مرکز مطالعات اجتماعی و تمدنی و اداره همکاری های علمی و پژوهشی برگزار شد

کارگاه علمی رویکردهای نوین در بازنمایی اطلاعات برگزار شد
حجت الاسلام و المسلمین سید تقی واردی در ادامه امتیازات و تنگناهای نمایه سازی ترکیبی را تبیین کرد و گفت : امتیاز اصلی نمایه ترکیبی، همان ایصال الی المطلوب است و در مقابل هزینه بری و زمان بری و نیاز به تخصص و تجربه کافی در این عرصه از تنگناهای این مدل خاص نمایه سازی است.
تست

  • گزارش تصویری
  • صوت جلسات علمی

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

اداره همکاری های علمی و بین الملل
مجری سایت : شرکت سیگما